укладено 18 304 угод на сумму:
3
0
6
8
2
9
5
0
грн.

Про нас

ПРО НАС

КАПУСТА В КИШЕНІ - це сучасний та простий сервіс, який  дозволяє   отримати кредит на платіжну картку міжнародної платіжної системи Visa International і MasterCard, видану будь-яким українським банком, всього за кілька хвилин,  в будь-якому місці та в будь-який час. Ми працюємо цілодобово, без свят і вихідних, повністю онлайн 24/7, тому Ви завжди можете розраховувати на нас, якщо Вам терміново потрібні  гроші!
 

НАШ КРЕДИТ
Ми надаємо кредити в сумі до 5000 гривень на строк до 30 календарних днів. Все, що вам необхідно для отримання кредиту- це наявність доступу до інтернету і діюча платіжна карта, видана будь-яким  українським банком.
Після успішної ідентифікації клієнта рішення про надання кредиту по всіх наступних кредитах приймаються системою автоматично, протягом декількох хвилин. У разі позитивного рішення, гроші автоматично перераховуються на вашу картку. Гроші на вашій картці з’являться протягом - 10 хвилин.
Якщо ви отримали відмову у отриманні кредиту, рекомендуємо підтримувати персональну інформацію в актуальному стані  і повторно звертатися до нас через деякий час. 


ЩО МИ ГАРАНТУЄМО
КАПУСТА В КИШЕНІ- це швидке надання мікро-кредитів на прозорих і чесних умовах. Якщо ви вчасно та в повному обсязі здійснюєте оплату зобов'язань за кредитом, ви можете бути впевнені, що ніяких додаткових платежів не виникне.
Щодня, протягом наявності заборгованості по кредиту, у  Особистому кабінеті можна побачити суму до погашення. Тому у вас є можливість здійснити оплату заборгованості достроково, заплативши відсотки за кредит лише за ту кількість днів, протягом яких ви фактично користувались кредитом. За  дострокову оплату кредиту комісія не стягується.
Якщо у вас виникне необхідність у пролонгації кредиту, ми гарантуємо вам таку можливість на визначених кредитним договором умовах.
Ми використовуємо найвищі стандарти захисту інформації, тому всі персональні дані повністю конфіденційні та не підлягають передачі  третім особам без вашої особистої згоди (крім випадків, передбачених законодавством).


ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ

Інформація, що підлягає розкриттю фінансовою установою

Інформація про фінансову послугу

Аудиторіський звіт 2018: